KOLĘDA 2018


1.
28 grudnia Czwartek 9.30 Sławowice, Miłcz, Miłcz Leśny
2.      29 grudnia Piątek  9.30 Żychlin, Straszowice, Kretowice, Wrzosy,
3.      30 grudnia Sobota 9.30 Garwół (1→26 i 52→27)
4.      02 stycznia  

Wtorek 9.30

Stary Wołów –strona prawa od drogi od nr 1; oraz 44-49; 52a; 54a; 89; 90; 91; 93; 95; 96, 100, 101, 116, 119,121, 123, 131, 135
5.      03 stycznia Środa 9.30 Stary Wołów – strona lewa (od kościoła) – pozostałe domy
6.      4 stycznia Czwartek 16.00 Garwolska, Kwiatowa, Rawicka
7.      5 stycznia Piątek 16.00 Biała Góra, Oliwna Góra, Zielona Góra, Wiejska, Nowowiejska, Gajowa
8.      8 stycznia  Poniedziałek 16.00 Osiedlowa (61→30 i 1→31),
9.      9 stycznia Wtorek 16.00 Krzywy Wołów (1→23 i 51→24)
10.           10 stycznia Środa 16.00 Zielona, Łąkowa, Poziomkowa, Jagodowa,
11.           11 stycznia Czwartek 16.00 Powstańców Śląskich (54→… i 1→…), Świerkowa, Modrzewiowa
12.           12 stycznia Piątek 16.00 Wileńska, Krótka
13.           13 stycznia Sobota 9.30 Ludowa (48→1), Matejki (1→ …), Nowa
14.           15 stycznia Poniedziałek 16.00 Poznańska nieparzyste
15.           16 stycznia Wtorek 16.00 Wrzosowa (1→33 i 69→34)
16.           17 stycznia Środa 16.00 Komuny Paryskiej, Kasztanowa, Lipowa, Jasna
17.           18 stycznia Czwartek 16.00 Listopadowa, Cicha, Więzienna, E. Plater, Poznańska parzyste
18.           19 stycznia Piątek 16.00 Ścinawska 16–21 i za torami, Ścinawska 11 E do H
19.           20 stycznia Sobota 9.30 Inwalidów Wojennych (1→30 i 60→31)
20.           22 stycznia Poniedziałek 16.00 Ścinawska 1 – 3 C, Ścinawska 2 – 14,
21.           23 stycznia Wtorek 16.00 Ścinawska 5,7,9, Ścinawska 15 S→A, Sikorskiego, Pl. Sobieskiego
22.           24 stycznia Środa 16.00 Ścinawska 11 A – D, Piłsudskiego 17 – 23 (nieparzyste), 20 – 32 (parzyste),
23.           25 stycznia Czwartek 16.00 Piłsudskiego (pozostałe)
24.           26 stycznia Piątek 16.00 Koszarowa, Reja
25.           27 stycznia Sobota  9.30 Chemiczna, Wrocławska, Zwycięstwa 2,4,6.,
26.           29 stycznia Poniedziałek 1 6.00 Rynek
27.           30 stycznia Wtorek 16.00 Zwycięstwa (dokończenie)
28.           31 stycznia Środa 16.00 Robotnicza, Rzemieślnicza, Przechodnia,  Kołłątaja.