Kolęda 2021/22

KOLĘDA 2021/2022

 


1.
28 grudnia Wtorek 10.00 Żychlin, Straszowice, Kretowice, Wrzosy,
2.    29 grudnia Środa 10.00 Sławowice, Miłcz Leśny, Miłcz,
3.    30 grudnia Czwartek 15 Stary Wołów –strona prawa od drogi od nr 1; oraz 44-49; 50; 51; 52; 52a; 53; 54; 54a; 55; 80; 89; 90; 91; 93; 95; 96, 100, 101, 116, 119, 121, 123, 131, 135; 159; 191
4.      03 stycznia poniedziałek 15.00 Stary Wołów – strona lewa (od kościoła) – pozostałe domy
5.      04 stycznia Wtorek 16.00 Garwolska, Kwiatowa, Rawicka
6.      5 stycznia Środa16.00 Biała Góra, Oliwna Góra, Zielona Góra, Wiejska, Nowowiejska, Gajowa
7.      7 stycznia Piątek 16.00 Osiedlowa (61→30 i 1→31),
8.      8 stycznia Sobota 10.00 Garwół (1→26 i 52→27)
9.      10 stycznia Poniedziałek 16.00 Krzywy Wołów (1→23 i 51→24)
10.           11 stycznia Wtorek 16.00 Wileńska (38→…) i (1→ …), Krótka
11.           12 stycznia Środa16.00 Zielona, Łąkowa, Poziomkowa, Jagodowa,
12.           13 stycznia Czwartek 16.00 Powstańców Śląskich (54→… i 1→…), Świerkowa, Modrzewiowa
13.           14 stycznia Piątek 16.00 Wrzosowa (1→33 i 69→34)
14.           15 stycznia Sobota 10.00 Ludowa (48→1), Wiosenna; Matejki (1→ …), Nowa
15.           17 stycznia Poniedziałek 16.00 Poznańska nieparzyste
16.           18 stycznia Wtorek 16.00 Listopadowa, Cicha, Więzienna, E. Plater, Poznańska parzyste
17.           19 stycznia Środa 16.00 Komuny Paryskiej, Kasztanowa, Lipowa, Jasna
18.           20 stycznia Czwartek16.00 Ścinawska 16–21 i za torami, Ścinawska 11 E do H
19.           21 stycznia Piątek 16.00 Ścinawska 1 – 3 C, 5; Ścinawska 2 – 14, Ścinawska 11 A – D,
20.           22 stycznia Sobota 10.00 Inwalidów Wojennych (1→30 i 60→31)
21.           24 stycznia Poniedziałek 16.00 Ścinawska 7,9, Ścinawska 15 S→A, Sikorskiego, Pl. Sobieskiego
22.           25 stycznia Wtorek 16.00  Piłsudskiego 17 – 23 (nieparzyste), 20 – 32 (parzyste),
23.           26 stycznia Środa 16.00 Piłsudskiego (pozostałe)
24.           27 stycznia Czwartek 16.00 Koszarowa; Reja; Rynek
25.           28 stycznia Piątek 16.00 Zwycięstwa (dokończenie)
26.           29 stycznia Sobota  9.30 Chemiczna, Wrocławska, Zwycięstwa 2,4,6.,
27.           31 stycznia Poniedziałek 16.00 Robotnicza, Rzemieślnicza, Przechodnia,  Kołłątaja.
28.           01 lutego Wtorek 16.00 Inne –