KOLĘDA 2023/2024

Kolęda 2023/24

 

1 28 grudnia Czwartek 10.00 Kapłan 1: Sławowice – 1A – 25

Kapłan 2: Miłcz Leśny; Miłcz 31A – 1

2 29 grudnia Piątek 10.00 Kapłan 1: Żychlin nr 1-18 oraz Straszowice nr 1-24,

Kapłan 2: Kretowice nr 1–4A oraz Wrzosy nr 1–32.

3 30 grudnia Sobota 10.00 Kapłan I: Garwół nr 63, 93, 95, 99, 83, 84, 72. oraz  1-26

Kapłan II: Garwół  nr 52-27.

4 02 stycznia Wtorek 15.00 Kapłan 1: Stary Wołów nr 1 – 21A oraz 45A-48A.

Kapłan 2: Stary Wołów nr 50-55A, 80, 52B, 159, 51B, 51D, 51E, 56A, 161, 175, 51D, 51E, 185, 191 oraz 131, 135, 139 oraz 116, 100, 101, 119, 121, 123, 124 oraz 90, 87, 89, 89B.

5 03 stycznia Środa 15.00 Kapłan I: Stary Wołów nr 82, 81, 78A, 78D, 79A, 79B, 79C, 78, 77B, 77A, 77, 76, 61-68, 70, 68A, 69B, 69A, 69, 71, 74, 72, 73, 72A, 75.

Kapłan II: Stary Wołów nr 42, 41, 43A, 43, 40, 38, 39, 37, 36, 34, 35, 33, 31, 32, 30, 28, 27, 27A, 26, 25, 23, 22A oraz 28, 28B, 29, 56, 57, 57A, 58, 58A, 59, 60B, 60A, 60, 76A, 76B.

6 04 stycznia Czwartek 16.00 Kapłan I: Garwolska nr 1-9  oraz Kwiatowa nr 2-6.

Kapłan II: Rawicka nr 1-9.

7 05 stycznia Piątek 16.00 Kapłan I: Biała Góra nr 1-7, Oliwna Góra, Zielona Góra nr 1A-4; Gajowa nr 1–9.

Kapłan II: Wiejska nr 1-21,Słonecznikowa, Nowowiejska nr 1-20,

8 08 stycznia Poniedziałek 16.00 Kapłan I: Osiedlowa nr 1-31

Kapłan II: Osiedlowa nr 61-30.

9. 09 stycznia Wtorek 16.00 Kapłan I: Zielona nr 1-42.

Kapłan II: Łąkowa nr 1-6, Poziomkowa nr 1-27, Jagodowa nr 1-31.

10. 10 stycznia Środa 16.00 Kapłan I: Wrzosowa nr 1-33.

Kapłan II: Wrzosowa nr 69-34.

11. 11 stycznia Czwartek 16.00 Kapłan I: Krzywy Wołów nr 1–23.

Kapłan II: Krzywy Wołów nr 51-24.

12. 12 stycznia Piątek 16.00 Kapłan I: Wileńska nr 36–11 oraz Krótka

Kapłan II: Wileńska nr 1-9A.

13. 13 stycznia Sobota 10.00 Kapłan I: Ludowa nr 48-1 oraz Wiosenna

Kapłan II: Matejki nr 1-47 oraz Nowa

14. 15 stycznia Poniedziałek 16.00 Kapłan I: Powstańców Śląskich nr 56-12, Świerkowa, Modrzewiowa.

Kapłan II: Powstańców Śląskich nr 1- 10A.

15. 16 stycznia Wtorek 16.00 Kapłan I: Komuny Paryskiej 26-46A.

Kapłan II: Kasztanowa nr 1-14 oraz Lipowa nr 4-23 oraz Jasna

16. 17 stycznia Środa 16.00 Kapłan I: Poznańska nr 1–11.

Kapłan II: Poznańska nr 27–13.

17. 18 stycznia Czwartek 16.00 Kapłan I: Listopadowa nr 2-10, Cicha, Więzienna, E. Plater

Kapłan II: Poznańska nr 2-28 (parzyste).

18. 19 stycznia Piątek 16.00 Kapłan I: Ścinawska 1, 3A, B, C, 5.

Kapłan II: Ścinawska 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.

19. 20 stycznia Sobota 10.00 Kapłan I: Ścinawska 16–22, (za torami): 24-26a oraz 21-29 oraz 37-51.

Kapłan II: Ścinawska 11E – 11H.

20. 22 stycznia Poniedziałek 16.00 Kapłan I: Ścinawska 7,9, Ścinawska 15S – 15K, 15A-15J.

Kapłan II: Sikorskiego nr 2-12, Pl. Sobieskiego nr 1-10.

21. 23 stycznia Wtorek 16.00 Kapłan I: Ścinawska 11A, 11B, 11C, 11D.

Kapłan II: Piłsudskiego 17 – 23 (nieparzyste) oraz 20 – 32 (parzyste).

22. 24 stycznia Środa 16.00 Kapłan I: Inwalidów Wojennych nr1 – 30.

Kapłan II: Inwalidów Wojennych nr 60 – 31.

23. 25 stycznia Czwartek 16.00 Kapłan I: Piłsudskiego 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6.

Kapłan II: Piłsudskiego 18, 16, 15, 14, 13, 11, 10A, 9, 9A, 10, 8

24. 26 stycznia Piątek 16.00 Kapłan I: Reja nr 1-24, Koszarowa oraz Rynek nr 22-26.

Kapłan II: Rynek nr 2-20.

25. 27 stycznia Sobota 10.00 Kapłan I: Chemiczna oraz Wrocławska nr 2-22.

Kapłan II: Zwycięstwa 2,4,6.

26. 29 stycznia Poniedziałek 16.00 Kapłan I: Zwycięstwa 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18.

Kapłan II: Zwycięstwa 31, 29, 27, 26, 24, 25, 23, 22, 20.

27 30 stycznia Wtorek 16.00 Kapłan I: Robotnicza nr 1A-10 oraz Rzemieślnicza.

Kapłan II: Przechodnia  oraz  Kołłątaja.

28 31 stycznia Środa 16.00 Kolęda na zaproszenie