Podziękowania

Boże Narodzenie 2019

Podziękowania Duszpasterzy!

 

Jako proboszcz parafii, wraz ze współpracownikami, ks. Kamilem i ks. Eugeniuszem pragniemy podziękować tej grupie ludzi, bez których nie bylibyśmy w stanie przeżyć należycie tych świąt!

Dziękuję ministrantom, a przede wszystkim: Piotrowi Pawłowskiemu, Jakubowi Mazurkiewiczowi, Markowi i Pawłowi Leśniewskim, Kamilowi Pietrasowi, Natanowi Szewczykowi i Jakubowi Szczepnemu za pomoc w ustawieniu szopki i dekoracji. P. kościelnemu Bogusławowi Gutowskiemu za pomoc w przygotowaniach i jego pracę.

Panom Bronisławowi Oraczewskiemu i Rajmundowi Grutkowskiemu, oraz pozostałym chłopakom rodziny Oraczewskich dziękuję za złożenie i postawienie szopki przed kościołem. Dziękuję im również za naprawienie drzwi wejściowych do kościoła

Dziękuję bardzo naszemu Organiście – Sebastianowi Kresali, za grę i śpiew.

Bardzo serdecznie dziękuję Paniom za wysprzątanie całego kościoła i przygotowanie go na święta.

Podziękowania dla p. Antoniny Oleksowej za trud i czas poświęcony dla wspólnoty parafii w przykościelnym sklepiku.

Podziękowania dla Lasów PaństwowychNadleśnictwa Wołów na ręce p. Nadleśnieczego Jarosława Kałuży, za tegoroczne choinki. Dziękuję p. Leśniczemu Wiesławowi Górskiemu i p. Zdzisławowi Kantorskiemu za przygotowanie choinek.

Pracownikom firmy GLORIAN dziękuję za przygotowanie wystroju kościoła, oprawienie i ustawienie choinek.

Dziękuję bardzo p. Sobolewskim właścicielom wołowskiego FARMERA za te wspaniałe świerki w doniczkach.

Na ręce Ewy i Łukasza Stelmarczyków specjalne podziękowania dla całej rodziny za dekoracje kwiatowe i pomoc w ubieraniu kościoła.

Dziękuję p. Markowi Tkaczowi za świeże sianko jakie znajduje się w obu szopkach.

Dziękuję bardzo p. Irenie Krzyżańskiej naszej gospodyni za pranie i prasowanie obrusów kościelnych i bielizny liturgicznej.

 

Wszystkim za wszystko BÓG ZAPŁAĆ!!