Podziękowania za pomoc w przygotowaniu Kościoła!

Boże Narodzenie 2021

Podziękowania Duszpasterzy!

 Jako proboszcz parafii, wraz ze współpracownikami, ks. Sylwestrem i ks. Eugeniuszem pragniemy podziękować tej grupie ludzi, bez których nie bylibyśmy w stanie przeżyć należycie tych świąt Bożego Narodzenia a.d. 2021!

Podziękowania dla Lasów PaństwowychNadleśnictwa Wołów na ręce p. Nadleśnieczego Roberta Szlachetki, za tegoroczne choinki. Dziękuję p. Leśniczemu Grzegorzowi Tymczyszynowi za przygotowanie tych wspaniałych choinek. Panom Mieczysławowi Capowi i Mieczysławowi Ożdżyńskiemu za ich dostarczenie tu do kościoła.

Wołowskiemu PGK i Wołowskiemu Domowi Pogrzebowemu Lilia, na ręce p. prezesa Bartosza Granata dziękuję za ufundowanie kwiatów i dekoracji do kościoła.

Pracownikom firmy GLORIAN dziękuję za oprawienie i ustawienie choinek.

Dziękuję bardzo p. Sobolewskim właścicielom wołowskiego FARMERA za te wspaniałe świerki i jodełki w doniczkach.

Dziękuję naszym ministrantom i wołowskim Harcerzom z 27 Wołowskiej Drużyny Harcerskiej „Bratnie Płomienie” za pomoc w ustawieniu szopki i dekoracji. P. kościelnemu Bogusławowi Gutowskiemu za pomoc w przygotowaniach i jego pracę.

Bardzo serdecznie dziękuję Paniom (p. Eli i p. Jadzi) za wysprzątanie całego kościoła i przygotowanie go na święta.

Podziękowania dla pań z Fiat Mariae które dzielnie zastępowały p. Tosię Oleksową w sklepiku, za ich trud i czas poświęcony dla wspólnoty parafii.

Dziękuję p. Markowi Tkaczowi za świeże sianko jakie znajduje się w szopce.

Na ręce Ewy i Łukasza Stelmarczyków specjalne podziękowania dla całej rodziny za dekoracje kwiatowe i przystrojenie kościoła.

Dziękuję bardzo p. Irenie Krzyżańskiej naszej gospodyni za pranie i prasowanie obrusów kościelnych i bielizny liturgicznej.

 

 Wszystkim za wszystko BÓG ZAPŁAĆ!!