ul. ks. Hugona Kołątaja 2,
56-100 Wołów

Intencje Mszalne

 

 

NIEDZIELA 13 czerwca 2021
7.00 +++ Antoni z racji imienin
8.30 + Władysława(ona), + Józef, + Jerzy Posmyk
10.00 + za zmarłych rodziców z rodz. Niedźwiedzkich
11.30 O Boże błog. i łaski dla członków Róży MB Śnieżnej
19.00 + Stanisław 11r. śm.
PONIEDZIAŁEK 14 czerwca 2021
6.30 + Andrzej Kozłowski od uczestników pogrzebu
9.00 + Józef Łata 1r. śm. int. od córek Violetty i Doroty z rodzinami
18.30 + Czesław 1r. śm.
WTOREK 15 czerwca 2021
6.30
9.00 + Maria Kwasigroch w 2miesiąc po pogrzebie
18.30 +  Janina w 100 rocz. ziemskich urodzin o dar Nieba
ŚRODA 16 czerwca 2021
6.30 + Andrzej Kozłowski int. od koleżanek z Eurolainu
9.00 + Anna Łabiak, + Jadwiga Daszkiewicz int. od dzieci
18.30 6rocz. urodzin Wiktorii, 7rocz. ślubu Ewy i Mirosława
CZWARTEK 17 czerwca 2021
6.30 + Danuta Firuta, + Józef, + Rozalia
9.00 + Władysław(on)
18.30 FIAT MARIAE
PIĄTEK 18 czerwca 2021
6.30
9.00
18.30 + Elżbieta Olechowska w dniu imienin
SOBOTA 19 czerwca 2021
6.30 + Henryk, + Joanna, + rodzice z obojga stron int. od Mirosławy
9.00 + Roman z okazji ziemskich urodzin, ++ Marianna i Krzysztof Krajka
18.30 + mąż Stanisław Śliwiak, + synowa Marzena Śliwiak
NIEDZIELA 20 czerwca 2021
7.00 + Jan Olszewski, + Antoni Zięba, + Jan Szyszko, + Kornel Morawiecki
8.30 + Wanda i Jan Sobolewscy, + Alicja Sikorska z racji imienin
10.00 + Antoni Szymczyk 6r. śm.
11.30 2 rocz. ślubu Karoliny i Sebastiana
19.00 W podziękowaniu dla kapłanów i katechetów za nauczanie religii w szkołach z prośbą aby Pan Bóg udzielał im łaski zdrowia
PONIEDZIAŁEK 21 czerwca 2021
6.30 + Grażyna Korzak od uczestników pogrzebu
9.00 + Alicja, + Apolonia, + Mieczysław
18.30 + Józef Głogowski 19r. śm.
WTOREK 22 czerwca 2021
6.30
9.00 Przebłagalna za grzechy przodków i nasze
18.30 ŚW. RITA
ŚRODA 23 czerwca 2021
6.30
9.00 + Wanda z racji imienin
18.30 + Jan Skowroński int. od Agnieszki i Marcina Wojciechowskich z dziećmi
CZWARTEK 24 czerwca 2021
6.30 + Janina o Boże miłosierdzie i dar Nieba
9.00 ++ Janina i Adam Zelkowie
18.30 + Janina, + Jan, + Antoni Krasowscy, + Janina Lizoń
PIĄTEK 25 czerwca 2021
6.30
9.00 W int. dzieci z Duchowej Adopcji o Boże błog. dla ich rodzin i potrzebne łaski
18.30 + Maria Kowalska 4r. śm. int. od przyjaciół
SOBOTA 26 czerwca 2021
6.30
9.00 + Janina Sczur int. od Róży MB Różańcowej
18.30 + Janina Lorkiewicz, ++ zmarli z rodz. Lorkiewicz i Kochmańskich
NIEDZIELA 27 czerwca 2021
7.00 + Katarzyna 10r. śm., + Władysław 25r. śm. z rodz. Kuszak
8.30 + Józef Nutowicz w rocz. śmierci
10.00 +++ z rodz. Kmiecików: + Agnieszka, + Bernadeta, + Stanisław, + Władysław
11.30 50rocz. ślubu Józefy i Bronisława Oraczewskich, dziękczynna za Bożą opiekę z prośbą o dalsze łaski Boże
19.00 + Jan Robak, Jan Szymański, + Jarosław, zmarli z rodziny
PONIEDZIAŁEK 28 czerwca 2021
6.30 W rocznicę święceń kapłańskich ks. Eugeniusza
9.00 + Paweł, + Stefania, + Paulina, + Maria
18.30 ŚW. MICHAŁ
WTOREK 29 czerwca 2021
6.30 W int. ks. Andrzeja Sarnackiego w 25rocz. święceń kapłańskich
9.00 W int. ks. Piotra Oleksego w dniu imienin
18.30 + Marianna w rocz. śmierci
ŚRODA 30 czerwca 2021
6.30
9.00 + Eugeniusz Kijaczek 1r. śm.
18.30 + Jan Paszyński int. od córki z rodziną
CZWARTEK 1 lipca 2021
9.00 + Mieczysława Brzezinska int. od Róży MB Opiekunki Rodzin
18.30 ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK 2 lipca 2021
9.00 35 rocz. ślubu Renaty i Zdzisława z prośbą o potrzebne łaski
18.30 + Maria Kwasigroch
SOBOTA 3 lipca 2021
9.00 MSZA ŚW. WYNAGRADZAJĄCA MATCE BOŻEJ
18.30 + Ryszard 16r. śm., zmarli rodzice i bracia
NIEDZIELA 4 lipca 2021
7.00 + Anna, + Bronisław, + Stefania, + Jan
8.30 + Helena 4r. śm.
10.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Szymona z okazji 16 rocz. urodzin
11.30 + Danuta Kaniuch w 3 miesiąc po śmierci, + Józef Kaniuch, + córka Jadwiga
19.00 + Adam Nowak 5r. śm.
PONIEDZIAŁEK 5 lipca 2021
9.00
18.30 + Paweł 1r. śm. int. od siostry z rodziną
WTOREK 6 lipca 2021
9.00
18.30 + zmarli rodzice z obu stron, + Krystyna
ŚRODA 7 lipca 2021
9.00
18.30
CZWARTEK 8 lipca 2021
9.00 Zuzanna 1rocz. urodzin o Boże błog. i opiekę MB
18.30 RADIO MARYJA
PIĄTEK 9 lipca 2021
9.00 + Klaus 12r. śm., ++Władysława i Stanisław
18.30 Dorota 37rocz. urodzin o potrzebne łaski i opiekę MB
SOBOTA 10 lipca 2021
9.00 + Zbigniew Ochędowski 3r. śm., + Weronika Mroszczyk, + Krystyna Gęstwa, + zmarli z rodz. Czeczotków
18.30 + Jan, + Bronisława(ona), + Grzegorz Pasiecznik
NIEDZIELA 11 lipca 2021
7.00
8.30 + Krzysztof, + Marianna, + Roman
10.00 + Grzegorz Antonowicz 13r. śm.
11.30 + Józefa, + Stanisław, + Wojciech, + Leszek
19.00 ++ zmarli z rodz. Kucharskich i Cedrowskich
PONIEDZIAŁEK 12 lipca 2021
9.00 + Weronika Cieślik
18.30  
WTOREK 13 lipca 2021
9.00
18.30
ŚRODA 14 lipca 2021
9.00
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla ks. Kamila z racji imienin
CZWARTEK 15 lipca 2021
9.00 + Józef 1r. śm., ++ za jego zmarłych rodziców i rodzeństwo
18.30  
PIĄTEK 16 lipca 2021
9.00
18.30
SOBOTA 17 lipca 2021
9.00 + Danuta Firuta, + Józef, + Rozalia
18.30 + Marian Kwiatkowski 1r. śm., + Krystyna Winiarska 8r. śm.
NIEDZIELA 18 lipca 2021
7.00 + Michalina(ona) i Broninsława(ona) Śmiechowskie, + zmarli z rodziny
8.30 ++ Tekla i Jan
10.00 + Paweł w rocz. śmierci int. od rodziny: Małys, Tęcza, Dziadykiewicz
11.30 + Leokadia i + Tadeusz Kociołek w kolejne rocz. śmierci, + zmarli z rodziny
19.00 Monika 40rocz. urodzin o Boże błog. i opiekę MB
PONIEDZIAŁEK 19 lipca 2021
9.00
18.30 + ks. Franciszek Bosak 37r. śm.
WTOREK 20 lipca 2021
9.00
18.30
ŚRODA 21 lipca 2021
9.00
18.30
CZWARTEK 22 lipca 2021
9.00 + Henryk 9r. śm.
18.30 ŚW. RITA
PIĄTEK 23 lipca 2021
9.00
18.30
SOBOTA 24 lipca 2021
9.00
18.30 + Maria i Stanisław Lorkiewicz, + Józef Lorkiewicz
NIEDZIELA 25 lipca 2021
7.00
8.30 + Krzysztof Krajka, + zmarli rodzice
10.00 + Elżbieta Olechowska 4r. śm.
11.30 O zdrowie i Boże błog. dla ks. Krzysztofa z racji imienin
19.00 + zmarli z rodz. Karpiaków
PONIEDZIAŁEK 26 lipca 2021
9.00
18.30  
WTOREK 27 lipca 2021
9.00
18.30
ŚRODA 28 lipca 2021
9.00
18.30 ŚW. MICHAŁ
CZWARTEK 29 lipca 2021
9.00
18.30  
PIĄTEK 30 lipca 2021
9.00
18.30
SOBOTA 31 lipca 2021
9.00
18.30 + Bronisława(ona) Kijaczek 3r. śm.
NIEDZIELA 1 sierpnia 2021
7.00 + Adam, + Janina Zelkowie
8.30 Dziękczynna za otrzymane łaski w 60 rocz. urodzin Brygidy z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla całej rodziny
10.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla Dominika(on) z okazji 14rocz. urodzin
11.30 PRO POPULO – 291rocz. konsekracji Kościoła św. Karola Boromeusza
19.00 Stanisława(ona) w rocz. urodzin z prośbą o Boże błog., opiekę MB i Dary Ducha Świętego
PONIEDZIAŁEK 2 sierpnia 2021
9.00
18.30
WTOREK 3 sierpnia 2021
9.00
18.30
ŚRODA 4 sierpnia 2021
9.00
18.30 + Józef Zieliński 4r. śm.
CZWARTEK 5 sierpnia 2021
9.00 Dziękczynno-błagalna o zdrowie i Boże błog. dla członków Róży MB Śnieżnej i ich rodzin
18.30 ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK 6 sierpnia 2021
9.00
18.30 + Ewa Zalewska 9r. śm., + zmarli rodzice
SOBOTA 7 sierpnia 2021
9.00 MSZA ŚW. WYNAGRADZAJĄCA MATCE BOŻEJ
18.30 + Tadeusz Pytowski
NIEDZIELA 8 sierpnia 2021
7.00 + Janina, + Edward, + Tadeusz z domu Janusz
8.30 + Grzegorz Lebiedowski 10r. śm.
10.00 Filip 25rocz. urodzin
11.30 + Dariusz Pazdro, +Apolonia, +Tadeusz, +Bronisława(ona), +Włodzimierz
19.00 + Tadeusz, + zmarli z rodziny
PONIEDZIAŁEK 9 sierpnia 2021
9.00
18.30  
WTOREK 10 sierpnia 2021
9.00
18.30
ŚRODA 11 sierpnia 2021
9.00
18.30  
CZWARTEK 12 sierpnia 2021
9.00
18.30 RADIO MARYJA
PIĄTEK 13 sierpnia 2021
9.00
18.30
SOBOTA 14 sierpnia 2021
9.00
18.30 + Edward Uruski, + jego zmarli rodzice, +zmarli z rodz. Kamionków
NIEDZIELA 15 sierpnia 2021
7.00 + Henryk Prońko 14r. śm.
8.30 + Jan Sobolewski w rocz. śmierci, + Karol Moro
10.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla Justyny i Dariusza w 18rocz. ślubu
11.30 + Helena Chodura 5r. śm., + Edmund Chodura, + zmarli z rodziny
19.00 + Bożena Godzwon 10r. śm. + Grzegorz Godzwon 17r. śm.
PONIEDZIAŁEK 16 sierpnia 2021
9.00
18.30 + Zofia Wiercińska, + Janina

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz