ul. ks. Hugona Kołątaja 2,
56-100 Wołów

Intencje Mszalne

INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA 24 marca 2019
7.00 + Irena Lichowska 7 r. śm., + Krzysztof Jesionowski 6 r. śm.
8.30 + Józef Skaliński, zmarli z rodziny
10.00 + Henryk Rowba greg. 24
10.00 Z Róży św. Wincentego a`Paulo o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne z parafii św. Karola Boromeusza
11.30 + Maria Kuriańczyk, + Stefania Godzwon
19.00 + Marian Pełka 14 r. śm.
PONIEDZIAŁEK 25 marca 2019
6.30 W intencji Panu Bogu wiadomej
9.00 Malwina 15 rocz. urodzin o Boże łaski i opiekę MB
18.30 + Henryk Rowba greg. 25
WTOREK 26 marca 2019
6.30 O Boże błog. i zdrowie dla Heleny i Jana Gołębiowskich
9.00 + Józef, + Anna, + Stanisława
18.30 + Henryk Rowba greg. 26
ŚRODA 27 marca 2019
6.30 Artur w dniu urodzin
9.00 + Jarosław Jarowski 3 r. śm.
18.30 + Henryk Rowba greg. 27
CZWARTEK 28 marca 2019
6.30 + Henryk Rowba greg. 28
9.00 + Stefan Franków
18.30 Bractwo św. Michała
PIĄTEK 29 marca 2019
6.30
9.00 + Henryk Rowba greg. 29
18.30 + Antoni  w rocz. śm.
SOBOTA 30 marca 2019
6.30 O umocnienie w cierpieniu dla Janiny
9.00 + Henryk Rowba greg. 30
18.30 + Jerzy Adamusiak 10 r. śm.
NIEDZIELA 31 marca 2019
7.00 + Stanisław Bednarz, zmarli rodzice, siostra Michalina
8.30 O zdrowie i Boże błog. dla Marii w 89 rocz. urodzin
10.00 Tomasz Gutowski z okazji 26 rocz. urodzin o Boże błog. i opiekę MB
11.30 + Daniela(ona) w rocz. śm.
19.00 + Józef Moliński w rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK 1 kwietnia 2019
6.30 + Alicja Iłowska w 30 dzień
9.00 Dziękczynno błagalna z okazji urodzin Marii Owczarek
18.30 Z okazji 17 rocz. urodzin Pawła i Marka o Boże błog.
20.00 + Jan i Maria w rocz. śmierci
WTOREK 2 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Grażyna Kuriata
18.30 + Rozalia, + Dionizy Kluka
20.00 + Alicja Iłowska, + Bolesław i Halina
ŚRODA 3 kwietnia 2019
6.30 + Marian Grudkowski z racji urodzin, zmarli z rodziny
9.00 + Helena 26 r. śm.
18.30 + Elżbieta i Leon Bucholscy w kolejne rocz. śmierci
20.00 + Maria i Jan Sybień w kolejne rocz. śmierci
CZWARTEK 4 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Jarosław Sarnacki 7 r. śm.
18.30 ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK 5 kwietnia 2019
6.30 + Wanda Grygiel w 30 dzień po pogrzebie
9.00 + Kazimiera i Kazimierz Drogoniowie
18.30 W int. Barbary Łuczkiewicz o ulgę w cierpieniu i wypełnienie woli Bożej od koleżanek i kolegów z Uniwersytetu III wieku w Wołowie
SOBOTA 6 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Paweł, + Stefania, + Paulina
18.30 O zdrowie w rodzinie Dawidowiczów
NIEDZIELA 7 kwietnia 2019
7.00 + Stanisława 11r. śm. i Władysław 52r. śm. z rodziny Robak
8.30 + Marianna i Henryk Stążka, zmarli z rodziny
10.00 + Piotr Pełechaty
11.30 Int. dziękczynno-błagalna z zawierzeniem Piotra Bożej opiece z okazji urodzin
19.00 +++ Sławomir, Jan, Halina Sobieraj
PONIEDZIAŁEK 8 kwietnia 2019
6.30 + Wacław
9.00 + Kazimierz Kalina
18.30 + Kazimiera Łacinik 12 r. śm.
WTOREK 9 kwietnia 2019
6.30
9.00 O Boże łaski i ratunek małżeństwa Karola
18.30 + Bronisław Jurczenko 13 r. śm.
ŚRODA 10 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Zofia o dar Nieba
18.30 + Beata Łebek w 50 rocz. urodzin
CZWARTEK 11 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Waleria Mordarska 5 r. śm.
18.30 RADIO MARYJA
PIĄTEK 12 kwietnia 2019
6.30 + Marianna Prońko 2 r. śm., + zmarli z rodziny
9.00 W int. Beaty w dniu urodzin
18.30 + Teresa Szetela w 30 dzień po pogrzebie
SOBOTA 13 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Andrzej Kowalewski 1r. śm.
18.30 W 30 rocz. ślubu Anny i Andrzeja
NIEDZIELA 14 kwietnia 2019
7.00
8.30 + Wanda Sobolewska 8 r. śm.
10.00 Za zmarłych dziadków: + Wincenty i Rozalia, Adam i Józefa(ona)
11.30 Z Róży św. Wincentego a`Paulo o zdrowie i Boże błog. dla członków Róży i ich rodzin
19.00 + Iwona(siostra), rodzice: + Jadwiga i Feliks Armańscy, zmarli z rodziny
PONIEDZIAŁEK 15 kwietnia 2019
6.30
9.00
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla Teresy Borowskiej, Anny Wójcik, Małgorzaty Ryszczuk z Róży MB Różańcowej
WTOREK 16 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Jan i Anna Tokarczyk, zmarli z rodziny
18.30 + Jan, Franciszka, + Ryszard, + Kazimierz
ŚRODA 17 kwietnia 2019
6.30 + Marianna Lipińska w 30 dzień po pogrzebie
9.00 + Teodor Kulik w 30 dzień po pogrzebie
18.30 + Danuta Firuta, + Józef, + Rozalia
WIELKI CZWARTEK 18 kwietnia 2019
18.30 W int. kapłanów z naszej parafii
18.30 + Anna Gierjat 8 r. śm.
18.30
WIELKI PIĄTEK 19 kwietnia 2019
15.00 DROGA KRZYŻOWA
18.30 LITURGIA KRZYŻA
WIELKA SOBOTA 20 kwietnia 2019
20.00 PRO POPULO
20.00 Int. dziękczynna 22 rocznica urodzin Michała Chrzanowskiego
20.00 Int. dziękczynna 1 rocznica urodzin Maksymiliana Markiewicza
NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 kwietnia 2019
6.30 PRO POPULO
8.30 26 rocz. ślubu Izabella i Zbigniew
10.00 50 rocz. ślubu Ireny i Lucjana
11.30 + Helena i Włodzimierz Charzanowscy 21 r. śm.
19.00 W int. Miłosza w 1 rocz. urodzin i o Boże błog. dla rodziców
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 22 kwietnia 2019
7.00 + Tadeusz Łosiewicz 40 r. śm.
8.30 + Ewa Jankowska, + Tadeusz, + Adam, + Henryk Rudek
10.00 60 rocz. ślubu Stefanii i Jana Garlak
11.30 + Kazimiera, + Franciszek, + Janina, + Adam, + Marianna, + Tomasz
19.00 Za wstawiennictwem św. Rity
WTOREK 23 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Jerzy Kolbusz 13 r. śm.
18.30 + Anna Jamrożek 9 r. śm.
ŚRODA 24 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Zygmunt, + Jadwiga, + Jan, + Grzegorz, zmarli z rodziny Kwaśkiewiczów, Kowalskich, Kotlickich i Wójcików
18.30
CZWARTEK 25 kwietnia 2019
6.30
9.00 + Kamila Jackowska 1 r. śm.
18.30
PIĄTEK 26 kwietnia 2019
6.30
9.00
18.30 + Janina Nowak 10r. śm., + Anna Grygiel, + Maria Urban
SOBOTA 27 kwietnia 2019
6.30
9.00
18.30 + Bolesław Jarmuszczak 41 r. śm.
NIEDZIELA 28 kwietnia 2019
7.00
8.30 O szczęśliwe rozwiązanie dla Julity i potrzebne łaski
10.00 + Edmund Kopyciński 10 r. śm., ++ rodzice i rodzeństwo
11.30 50 rocz. urodzin Jarosława(on) o potrzebne łaski, zdrowie, Boże błog.
19.00 Bractwo św. Michała
PONIEDZIAŁEK 29 kwietnia 2019
6.30
9.00
18.30
WTOREK 30 kwietnia 2019
6.30
9.00
18.30
ŚRODA 1 maja 2019
6.30
9.00 + Stanisław Śliwiak 1 r. śm.
18.30 + Janina Stocka greg. 1
CZWARTEK 2 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 2
9.00
18.30 ZA KAPŁANÓW
PIĄTEK 3 maja 2019
7.00
8.30 + Janina Stocka greg. 3
10.00 + Wiesław Miazek, + Aniela, + Antoni
11.30 Dziękczynno błagalna w int. Jakuba z okazji urodzin
19.00
SOBOTA 4 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 4
18.30 + Henryk 4 r. śm.
NIEDZIELA 5 maja 2019
7.00
8.30 + Marianna i Roman Krajkowie, zmarli dziadkowie
10.00 + Karolina Bujarska zd. Stążka 2r. śm.
11.30 + Kazimierz Olechowski 7 r. śm.
19.00 Danuta Dobrowolska 90 rocz. urodzin z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie
19.00 + Janina Stocka greg. 5
PONIEDZIAŁEK 6 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 6
9.00 + Ignacy 23r. śm.
18.30 + Rozalia Bator 5 r. śm.
WTOREK 7 maja 2019
6.30 W dniu urodzin Jerzego
9.00 + Janina Stocka greg. 7
18.30 + Bronisław Wierciński w kolejną rocz. śmierci
ŚRODA 8 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 8
9.00 + Stanisław, + Janina, + Grzegorz
18.30 W int. Stanisława(on) z okazji imienin o zdrowie i Boże błog.
CZWARTEK 9 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 9
18.30 RADIO MARYJA
PIĄTEK 10 maja 2019
6.30
9.00
18.30 + Janina Stocka greg. 10
SOBOTA 11 maja 2019
6.30 + Jan w rocz. śmierci
9.00 + Janina Stocka greg.11
18.30 + Maria i Stefan Jurczenko, + Mieczysław Angiel
NIEDZIELA 12 maja 2019
7.00 + Janina Stocka greg. 12
8.30 + Maria Bujnowska 25r. śm., zmarli z rodziny
10.00 Marcin Gutowski z okazji 20 urodzin o Boże Błog i opiekę MB
11.30 + Czesław Kuriańczyk, + Stanisław Godzwon
19.00 + Alicja, + Halina, + Bolesław Iłowscy, + Tadeusz Kaźmierczak
PONIEDZIAŁEK 13 maja 2019
6.30
9.00 + Tadeusz Furtak 17 r. śm., + rodzice z obydwu stron
18.30 + Janina Stocka greg. 13
WTOREK 14 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 14
9.00 + Wincenty 17 r. śm., zmarli z rodziny
18.30 + Bronisław Bednarz 11r. śm.
ŚRODA 15 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 15
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla Zofii i Stanisława Walaś
CZWARTEK 16 maja 2019
6.30  + Janina Stocka greg. 16
9.00
18.30 BIERZMOWANIE
PIĄTEK 17 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 17
18.30 + Danuta Firuta,+ Józef, + Rozalia
SOBOTA 18 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 18
9.00 W int. Marii 59 rocz. urodzin
18.30 + Marzena Śliwiak 2 r. śm.
NIEDZIELA 19 maja 2019
7.00 + Marian Pędziwiatr 5 r. śm., zmarli z rodziny
8.30 + Janina Stocka greg. 19
8.30 + Tadeusz 1 r. śm., + Jadwiga, + Lech, + Czesław, + Józef
10.00 + Jarosław i Genowefa Marcinkowscy, zmarli z rodz. Marcinkowskich i Gordziejewskich
11.30 PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
19.00 + Bronisław, + Tekla, + Anna, + Michał z rodz. Jurczenko
PONIEDZIAŁEK 20 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 20
18.30 W imt. Ks. Adama Sobótki w 31 rocz. święceń kapłańskich
WTOREK 21 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 21
9.00 + Teresa Osiecka 5 r. śm.
18.30 + Marian Grudkowski 2 r. śm.
ŚRODA 22 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 22
18.30  Za wstawiennictwem św. Rity
CZWARTEK 23 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg.23
9.00
18.30 W int. księży: ks. Krzysztof Żądło, ks. Maciej Bielak z okazji rocz. święceń kapłańskich
PIĄTEK 24 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 24
18.30 O zdrowie i Boże błog. dla ks. Eugeniusza, ks. Krzysztofa, ks. Kamila z okazji rocz. święceń kapłańskich
SOBOTA 25 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 25
9.00
18.30 + Pelagia, + Edward Kopczyńscy, zmarli z rodziny
NIEDZIELA 26 maja 2019
7.00 + Wiktor i Irena Gniteccy
8.30 Leszek Skaliński w rocz. święceń kapłańskich
10.00 + Stefania Bazylewicz 2 r. śm., + Teresa Ziemba 31r. śm.
10.00 + Janina Stocka greg. 26
11.30 Dziękczynna z prosba o Boże błog. dla Aleksandry i Justyny z racji urodzin
19.00 + Stefania i Antoni Czakowie, + Jadwiga i Józef Ostrowscy
PONIEDZIAŁEK 27 maja 2019
6.30 + Janina Stocka greg. 27
9.00
18.30
WTOREK 28 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 28
18.30 Bractwo św. Michała
ŚRODA 29 maja 2019
6.30
9.00 W int. księży: ks. Krzysztof Żądło, ks. Maciej Bielak z okazji rocz. święceń kapłańskich
18.30 + Janina Stocka greg.29
CZWARTEK 30 maja 2019
6.30
9.00 + Janina Stocka greg. 30
18.30
PIĄTEK 31 maja 2019
6.30
9.00
18.30

 

Dodaj komentarz