ul. ks. Hugona Kołątaja 2,
56-100 Wołów

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

22 kwietnia 2018 – IV Niedziela Wielkiej Nocy – N. Dobrego Pasterza

 

Kalendarz liturgiczny:

poniedziałek św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski, Uroczystość

wtorek św. Marka Ewangelisty, święto

 

  1. Dziś IV niedziela Wielkanocna – jest to niedziela Jezusa Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Módlmy się o powołania do służby w Kościele także w naszych codziennych pacierzach.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszym Kościele. We wtorek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego wraz z koronką o godz. 18.00; w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy również o 18.00.
  3. W sobotę 28 kwietnia Nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła. Wszystkich chętnych na godz. 17.30 zaprasza bractwo szkaplerzne Archanioła Michała.
  4. W piątek 27 kwietnia przypada ostatni piątek miesiąca o godz. 18.00 Kościół Domowy, poprowadzi Nabożeństwo do św. Jadwigi w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii. Zapraszamy!
  5. Polecamy do czytania prasę katolicką. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, jest również Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży. Oba tygodniki przedstawiają adhortację papieża Franciszka Gaudete et Exsultate – o powołaniu do świętości, do Gościa Niedzielnego jest dołączony jej pełny tekst. Zachęcamy do lektury!
  6. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę oraz za materialne wsparcie inicjatyw, jakie mają miejsce w naszym duszpasterstwie. Dziękuję za Waszą obecność i wspólną modlitwę Bóg zapłać!