ul. ks. Hugona Kołątaja 2,
56-100 Wołów

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

15 września 2019 – 24 Niedziela Zwykła C

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – św. Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

Środa – Św. Stanisława Kostki – święto

Piątek – św. Męczenników Koreańskich Andrzeja i Towarzyszy

Sobota – św. Mateusza Apostoła i Ewangelistyświęto

Kancelaria parafialna czynna: Wtorki, środy i czwartki od 16.00 do 18.00.

 

  1. W przyszłą niedzielę 22 września po wieczornej Mszy św. odbędzie się kolejne nabożeństwo ku czci i za wstawiennictwem św. Rity z Cascii. Rita jest patronką spraw trudnych i beznadziejnych. W czasie nabożeństwa będzie poświęcenie róż, namaszczenie olejkiem różanym i złożenie uszanowania relikwiom świętej!
  2. W tym tygodniu, we wtorek i w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna. Zarówno proboszcz jak i ks. Kamil w ciągu dnia będą uczestniczyć w rekolekcjach kapłańskich. Zatem sprawy pilne będzie można załatwić w czwartek lub po porannej Mszy św.
  3. Rodzina Radio Maryja organizuje 21 września (w tę sobotę), pielgrzymkę do Torunia. Wyjazd z parkingu przed OSiRem o 4.30, koszt 95zł. Wszelkie informacje u p. Teresy Szyndlar
  4. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności p. Zdzisława Krzeszowiec. Niech Dobry Bóg przyjmie ją do wiecznej światłości!
  5. Polecamy do czytania prasę katolicką. Są nowe numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego, jest także Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży. Jest już również wrześniowy numer Nowego Życia – pisma naszej Archidiecezji. Zachęcamy do lektury!
  6. Wszystkim parafianom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę oraz za materialne wsparcie naszego kapitalnego remontu plebani, Bóg zapłać Moi Drodzy za Waszą pomoc i złożony dar serca!
  7. Pragnę również podziękować organizatorom i przede wszystkim uczestnikom naszego wczorajszego – wołowskiego nabożeństwa Polska pod Krzyżem. Dziękuję tym którzy przybyli i modlili się wspólnie na placu przed kościołem – pod Krzyżem Misyjnym, dając tym samym świadectwo wiary.